17. ročník fotbalového turnaje Seni Cup

Publikováno: 11. 4. 2024
Tiskové zprávy

Již 17. ročník fotbalového turnaje Seni Cup se blíží. Tento unikátní sportovní turnaj pro osoby se zdravotním postižením, který pořádá společnost TZMO Czech Republic s.r.o. již od roku 2006, slouží jako platforma pro projevování sportovního ducha a prožívání radosti ze sportovního klání.

Letos se turnaj koná 15. května 2024 na fotbalovém stadionu FC Slovan Havlíčkův Brod a jeho začátek je plánován na 9:30. Zúčastní se ho přibližně 16 týmů z celé České republiky. Kromě fotbalových zápasů bude na Seni Cupu také bohatý kulturní program, možnost získat věcné ceny a mnoho dalších aktivit. Na závěr turnaje se uskuteční exhibiční zápas, ve kterém si zahrají známí fotbalisté Antonín Panenka, Ladislav Vízek a Horst Siegl.

Fotbal je skvělým prostředkem pro udržování kondice, pěstování vytrvalosti a rozvíjení týmové spolupráce. Seni Cup potvrzuje, že na fotbalovém hřišti jsme všichni rovnocenní a sdílíme stejnou vášeň pro hru a radost z každé vstřelené branky. „17. ročník dokazuje, že i lidé s hendikepem chtějí sportovat, prožít radost z fotbalu a projevit týmového ducha. Je pro nás velkým potěšením, že můžeme všem zúčastněným dopřát tento neopakovatelný sportovní zážitek,“ říká ředitelka prodeje Zdravotnického trhu Małgorzata Podraza.

Cílem turnaje je nejen poskytnout účastníkům příležitost projevit své sportovní dovednosti, ale také sdílet radostné okamžiky s přáteli a fanoušky. Seni Cup je více než jen fotbalový turnaj, je to oslava odvahy, vytrvalosti a společenství, která překračuje hranice hřiště. Těšíme se na vás v Havlíčkově Brodě, kde společně prožijeme nezapomenutelné okamžiky sportovního nadšení a radosti!

Partneři turnaje:

Philips, SNP invest, CRS, Bonduelle, CATUS s.r.o., NH Collection Prague, CAROUSEL PRODUCTION, MPSV, město Havlíčkův Brod, SZŠ A VOŠZ Havlíčkův Brod, divadlo Kalich, časopis rezidenční péče, Česká televize, portál Kudy z nudy.

Tisková zpráva ve formátu PDF

Další aktuality z kategorie

 • Publikováno: 19. 6. 2024
  Tiskové zprávy
  Naše produkty byly zvoleny nejlepšími novinkami roku 2024

  „Jsme rádi, že spotřebitelé opět ocenili vysokou kvalitu našich produktů. Úspěch ve Volbě spotřebitelů 2024 je pro nás motivací pro další inovace našich výrobků. [...]

 • Publikováno: 7. 6. 2024
  Tiskové zprávy
  Druhá vlna promoakce cashback pro značky Bella a Bella Baby Happy

  Od 1. června do 31. července si můžete užívat další vlnu výhodných cashbacků při nákupu oblíbených značek Bella a Bella Baby Happy. Čím více [...]

 • Publikováno: 21. 5. 2024
  Tiskové zprávy
  Ohlédnutí za Seni Cupem 2024: Fotbalové nadšení bez hranic

  Slunečné počasí dokonale dokreslilo atmosféru turnaje, na kterém se jako už tradičně objevily velké fotbalové legendy a patroni akce Antonín Panenka, Ladislav Vízek a [...]