Areál naší centrály a jeho budovy získaly certifikaci BREEAM

Publikováno: 10. 6. 2024
Novinky

Areál naší centrály v Nehvizdech a jeho budovy úspěšně získaly celosvětově uznávanou certifikaci BREEAM s hodnocením „Very Good“. Tento úspěch potvrzuje naši oddanost udržitelnosti a kvalitě pracovního prostředí.

Jsme hrdí na to, že se nám podařilo získat prestižní certifikaci BREEAM s hodnocením „Very Good„. Jedná se o celosvětově uznávaný systém hodnocení udržitelnosti, který hodnotí environmentálnísociální ekonomické aspekty. Tímto oceněním jsme se zařadili mezi společnosti, které splňují vysoké standardy v oblasti udržitelného rozvoje. 

Certifikace BREEAM zahrnuje širokou škálu kritérií, včetně spotřeby energie a vody, zdraví a pohody uživatelů, logistiky, využití materiálů, odpadové hospodářství a mnoho dalších. Naše společnost byla pečlivě hodnocena v každé z těchto kategorií, což nám umožnilo dosáhnout hodnocení „Very Good„. Tento výsledek odráží naši snahu o minimalizaci environmentálního dopadu a vytvoření zdravého a produktivního pracovního prostředí pro naše zaměstnance.

Získání certifikace BREEAM je nejen důkazem našich současných úspěchů, ale také závazkem do budoucna. Budeme i nadále pracovat na zlepšování udržitelnosti a efektivity našich provozů, abychom přispěli k ochraně životního prostředí a zlepšení kvality života našich zaměstnanců.

Děkujeme všem, kteří se na tomto úspěchu podíleli, a těšíme se na další kroky naší cesty k udržitelnosti. Vaše podpora a spolupráce jsou klíčové pro dosažení našich cílů a jsme hrdí, že můžeme společně budovat udržitelnější budoucnost.

Více informací o certifikaci BREEAM najdete na oficiálním webu BREEAM.com.

Další aktuality z kategorie

  • Publikováno: 8. 2. 2024
    Novinky
    Instalace FVE v areálu naší společnosti

    Instalace FVE o výkonu 171,6 kWp v areálu společnosti TZMO Czech Republic s.r.o. Registrační číslo: CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0007014 Popis projektu: Realizace fotovoltaické elektrárny o výkonu 171,6 [...]